literature, library, knowledge-3091212.jpg

Książka na prezent pod choinkę

W natłoku codziennych obowiązków trudno znaleźć czas na poszukiwania prezentów, z których nasi bliscy będą zadowoleni. Znam to uczucie. Pozwólcie, że pomogę Wam zaoszczędzić czas i dokonać wyboru trafnego zakupu prezentu. Zamiast kolejnej pary kapci, skarpet czy najnowszych słuchawek kup książkę. Czytanie książki przyniesie wytchnienie od codziennego zgiełku. Zanurzenie się w opisanym w książce świecie da ukojenie zszarganym nerwom. Opisana w książce historia poruszy czułe struny. Książka na prezent sprawdzi się idealnie każdego roku pod choinkę.

Książka dla mamy

Książka na prezent to zawsze dobry pomysł! Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. Zastanawiasz się pewnie jaki tytuł wybrać i czy na pewno trafisz w gust swojej mamy. Na rynku dostępnych jest wiele pozycji. Podpowiadamy, najpierw zajrzyj do domowej biblioteczki, może to wskaże Ci drogę. Wybór stanie się łatwiejszy jeśli sprawdzisz, czy Twoja mama czyta kryminały, fantasy, literaturę obyczajową, czy może romanse.

Książka na prezent dla przyjaciółki

Przy wyborze książki na prezent dla przyjaciółki, warto uwzględnić jej zainteresowania. Starannie wybrana pozycja odzwierciedli jak dobrze znasz swoją przyjaciółkę. Podajemy kilka wskazówek jak znaleźć tą odpowiednią jeśli brak Ci pomysłów. Jeśli znasz ulubionego autora swojej przyjaciółki, to wystarczy przejrzeć najnowsze tytuły i wybrać ten, którego Twoja koleżanka jeszcze nie czytała. Kolejny ze sposobów na wybór odpowiedniej książki na prezent to aktualny bestseller z kategorii szczególnie lubianej przez Twoją przyjaciółkę. Sprawdź rankingi i zajrzyj na stronę ulubionej księgarni. Na pewno znajdziesz coś wartego uwagi.

Książka dla każdego

Czy w kręgu Twoich bliskich są osoby zagubione? Osoby, które doświadczyły upadków? Bliscy, którym świat wymknął się z rąk? A może są wśród nich osoby szczególnie wrażliwe, które czują się niezrozumiane przez otoczenie, a przez to samotne?

„Artysta zmartwychwstały” to książka właśnie dla nich. Książka na prezent, w której wraz z bohaterem będą mogli przeżyć porażki bezboleśnie. Historia opisana w książce pomoże im uświadomić sobie swoją prawdziwą wartość. Książka otworzy im oczy na nowe obszary i bogactwo, które tkwi w każdym z nich. Ta książka to lekarstwo dla duszy poranionej i spragnionej prawdziwej miłości.

Fragment książki: Ledwo na ten świat wyjrzałem, a już wrzeszczałem w niebogłosy manifestując tym swój sprzeciw wobec najbardziej dramatycznego paradoksu, jakim niewątpliwie jest stan, który zwykliśmy nazywać życiem. Tym bardziej, że ów dzień był dniem narodzin artysty, czyli moim. Jakże się nie denerwować bracie? Skoro ledwie zdążyłem otworzyć oczy, pragnąc się zadziwić dziewiczym widokiem, bo to podobno pierwszy krok do wszelkiego poznania, a już wiadomo było, co mnie czeka. Jedno spojrzenie bracie i całą głębię tajemnicy życia szlag trafił. Tak, tak już od pierwszych sekund swego istnienia na tym świecie jesteś bracie bity po dupie. Niby po to, żeby zacząć oddychać ziemskim powietrzem. Też mi luksus. Nawet na porodówce nie masz bracie pewności, że ci to powietrze nie zaszkodzi. Ja miałem to jak w banku. Lekarz, który trzymał mnie za nogi i każąc dyndać głową w dół, trzasnął mnie w dupsko, miał chyba ze dwa promile w wydechu. To przesądziło o mojej drodze przez ten świat. A teraz bracie mówią, że to moja wina, że mam słabą wolę, że taki ze mnie pieprzony popapraniec i palcami mnie wytykają. I nikt mi bracie nie wierzy, choć to podobno ludzie wierzący, że to wina tego lekarza, co mnie z matczynego łona wyciągnął.

Zajrzyj do naszego sklepu i zamów książkę na prezent ze specjalną dedykacją.

Renata Diaków